Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187922

Tööpakkumise number

187922

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja peamised tööülesanded on tööde vastuvõtt ja üleandmine klientidele, suhtlemine klientidega, müügitöö ja klientide sujuv teenindamine meie Lasnamäel asuvas kontoris/müügisaalis, müügiarvete koostamine, töö laoprogrammiga ja töögraafikute pidamine. Suhtled samuti töökoja juhataja ja rehvitehnikutega, annad neile töid üle ja võtad vastu.

Nõudmised kandidaadile

Oled edukas kandidaat, kui Sulle meeldib suhelda ja teisi aidata ning oma tööd kiiresti teha, valdad eesti ja suulist kliendisuhtluseks vajalikku vene keelt ja Sul on autojuhiload. Kandideerimisel tulevad veel kasuks täpsus, arvutiga töötamise kogemus ja tehnikahuvi. Kandideerida võivad ka varasema töökogemuseta või lühema töökogemusega noored.

Pakume tööd sõbralikus tulemustele ja klientide paremale teenindamisele orienteeritud kollektiivis ning korralikku töötasu.

Lisainfo

Palume saata avaldus koos CV ja palgasooviga hiljemalt 21. detsembriks k.a. aadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või läbi CV Keskuse. Palume lisada avaldusele märgusõna "Klienditeenindaja". Täiendavate küsimuste korral helistage telefonil 667 1520 või vaadake www.rehvid.com.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2009

REHVID.COM on autorehvide ja velgede müügi, taastamise, remondi ja ladustamisega tegelev ettevõte. Oleme Eesti turul tegutsenud pikalt, meie klientide seas on ainuüksi ettevõtteid üle 5000. Meie esindatavate kaubamärkide hulka kuuluvad teiste seas MICHELINi, GOODYEARi, DUNLOPi ja KUMHO rehvid.

Otsime nüüd oma 20-liikmelisse meeskonda klienditeenindajat.