Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121781

Tööpakkumise number

121781

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja võtab vastu klientidelt saabunud ostutellimused, vajadusel töötleb neid ning sisestab vastavasse arvutiprogrammi. Klienditeenindajal on ka oluline roll firmasisese infoliikumise korraldamises.
Klienditeenindaja vastutab klientide ja toodete andmebaasi ajakohastamise ning müüki toetavate abimaterjalide koostamise eest.
Klienditeenindaja suhtleb ka koostööpartneriteks olevate logistika-, transpordi-, trüki-, tõlke- ja muude firmadega.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eeldusteks on:
1. varasem töökogemus
2. eesti, inglise ja rahuldav vene keele oskus
3. levinumate arvutiprogrammide (MS Office) kasutamise kogemus
Meie uus klienditeenindaja on korrektne ja lojaalne meeskonnaliige, kes suudab ka iseseisvalt tulemuslikult töötada.
Valikul eelistame laoprogrammide kasutamise kogemusega kandidaate.

Pakume kindlat ja perspektiivikat tööd tipptooteid esindavas liidripositsioonil olevas firmas, arenguvõimalust meeldivas energilises teamis, konkurentsivõimelist töötasu ja erinevaid koolitusi just Sinu vajadustele vastava kava alusel.

Lisainfo

Täiendavat infot saab Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepalt telefonil 667 1520. Lisainfot meie kohta saab aadressil: http://www.tesa.dk.
Kandideerimiseks saada enne 23.08.2007. oma avaldus koos CV ja palgasooviga märgusõna „tesa/klienditeenindaja” aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. august 2007

Juba 125 aastat on tesa olnud maailma kleeplinditootjate esirinnas. Arendame, toodame ja müüme üle 800 erineva kleeplindi rohkem kui sajas riigis üle maailma. Eelmisel aastal oli kontserni käive 805 miljonit eurot ja töötajaid 3600.

tesa on oma tegevusvaldkonnas Euroopa turuliider ning jätkab jõudsat arengut.