Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66514

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sõbralik ja aktiivne maitsva toidu müük
wrappide valmistamine (väga lihtne)

Ootused kandidaadile

vanus alates 18 aastat
meeldib inimestega suhelda
hea suhtlemisoskus ja töötahe
võimalus töötada vahetustega, öisel (22.00-7.00) ajal

Ettevõte pakub

sõbralikku töökeskkonda ja igakülgset abi
konkurentsivõimelist töötasu
lisaks põhipalgale preemiat
karjääri ja arenguvõimalust

Lisainfo

Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus
Töökoht otse vanalinnas.
Öötöö polegi nii hirmus. Kenad suveööd ja palju huvitavat rahvast liikumas...
Päeval aega rannas vedeleda!

Tööpakkumise number
#66514