Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376533

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitöö
  • klientide nõustamine ja teenindamine: kaupade tutvustamine, soovitamine ja pakkumine
  • toodete väljapanemine, mööbli kokkupanek
  • kauba vastuvõtt
  • kauba väljastamine

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sa oled aktiivne ja ambitsioonikas, armastad väljakutseid ning väärtustad eneseteostust, omad positiivset kogemust müügivallas ning suhtled
vabalt nii eesti kui ka vene keeles.

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet
  • Asendamatut müügitöö kogemust
  • Motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk + tulemustasu)
  • Meeldivat kollektiivi.
  • Paindlikku töögraafikut
  • Firmasiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#376533

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 600 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. mai 2015
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem