Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50994

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elektrirongides sõidupiletite müümine (kasutades elektroonilist piletimüügiterminaali ja -printerit)
- reisijatele info jagamine
- töö toimub vahetustega ning sellega kaasnevad ööbimised lõppjaamades asuvates puhkeruumides (Pääsküla, Riisipere, Paldiski, Aegviidu

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- eesti keele valdamine või vähemalt eesti keele kesktaseme tunnistus
- vene keele oskus vähemalt suhtlemistasemel
- vähemalt algteadmised arvutikasutamisest
- hea suhtlemisoskus, ausus, viisakus, julgus ja iseseisvus
- täpsus ja kiirus tööülesannete täitmisel
- hea tervis
- kasuks tuleb eelnev klienditeenindusalane ja/või rahadega arvlemisalane töökogemus

Ettevõte pakub

- põhipalgast ja tulemustasust koosnevat töötasu
- tööalast väljaõpet ja täiendkoolitust

Lisainfo

Manpoweri kliendiks on Tallinnas ja Harjumaal elektrirongidega reisijateveo teenust pakkuv Elektriraudtee AS.
Lisainformatsiooni tööpakkumise kohta saab telefonil 6306565 Ene Kohtla või Kaili Truu.

Tööpakkumise number
#50994

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2005
Kuulutus sisestati:
7. september 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem