Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390091

Tööpakkumise number

390091

Töö kirjeldus

Kohvitoa klientide sõbralik ja kiire teenindamine, kohvi valmistamine, saiakeste küpsetamine, võileibade valmistamine. Kauba väljapanek, tutvustus, vastuvõtt ja töökoha pidev korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma perre kohusetundliku, toitu ja puhtust armastavat, sõbraliku, toimekat ja hoolitsetud Teenindajat. Kasuks tuleb vene ja inglise keele valdamine.

Pakume meeldivat töökeskkonda ja klientuuri. Vahetustega tööd E-R 7-13 ja 13-19.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2015
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 420 EUR kuus

Manoly OÜ Kohvituba on väike kohvik Ida-Tallinna Keskhaigla A- korpuse fuajees. Ravi 18.