Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325340

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide professionaalne teenindamine
kauba ettevalmistamine müügiks ja väljapanek saalis
müügisaali korrashoid
kassaoperatsioonide teostaminetöö kassas

Ootused kandidaadile

vähemalt keskharidus
võimeline saavutama püstitatud müügialaseid eesmärke
väga hea suhtlemisoskusega
kohusetundlik, aus ja kliendisõbralik
eesti, vene ja/või inglise keele oskus suhtlemistasemel

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
ettevõttesiseseid koolitusi ja arenguvõimalusi

Lisainfo

ettevõte võtab ühendust ainult sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#325340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. november 2013
Kuulutus sisestati:
12. november 2013

LPP Retail Estonia OÜ on jaekaubandus ettevõte, mis arendab ja haldab Eestis rahvusvahelisi kaubamärke Reserved, Cropp, House ja Mohito aastast 2002. Tänaseks on avatud üheksateist kauplust üle Eesti. Otsime Viru Keskuse Reserved kauplusesse tegusat KLIENDITEENINDAJAT.

Vaata rohkem