Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26451

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine
Kõik kaubaga seonduv
Kaupluse korrashoid

Ootused kandidaadile

Soov pakkuda kliendile parimat teenindust
Ausus, kohusetundlikkus, sõbralikkus
Keskharidus

Ettevõte pakub

Mõnusat töökeskkonda, sõbralikku kollektiivi
Tulemustele vastavat töötasu
Tööks vajalikku koolitust
Firmasisest arenemisvõimalust

Lisainfo

Uued kauplused avame aprillis Viru ja Ülemiste Keskustes, kuid klienditeenindajate konkurss on kauplusteketi kõikidesse kauplustesse.
Oleme planeerinud, et tööintervjuud kestavad veebruari lõpuni.

Tööpakkumise number
#26451