Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51005

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • pakkuda meeldivat ja kliendisõbralikku teenindust
  • kaupade vastuvõtt ja väljapanek
  • müügisaali korrashoid
  • varguste tõkestamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • ausus
  • sõbralikkus
  • töökus
  • positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • hea tulemuspalk+põhipalk
  • koolitus
  • töö graafiku alusel
  • rõõmus kollektiiv
  • ühised suvepäevad ja jõulupidu

Lisainfo

Vajame tragisid ja andekaid klienditeenindajaid.

Tööpakkumise number
#51005

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2005
Kuulutus sisestati:
7. september 2005

Oleme Tommy Hilfigeri, Lee Cooperi, Big Stari maaletoojad jae-ja hulgimüüjad.Firmal on 10 teksa-ja vabaajarõivaste kauplust Tallinnas ( Viru, kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Järve ja Sikupilli keskustes), Tartus( Lõunakeskuses), Pärnus ( Port Artur 2) ning Riias ( Dominas ).Firmas on u. 45 töötajat.

Vaata rohkem