Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362215

Tööpakkumise number

362215

Firma nimi peidetud klienditeenindaja

Töö kirjeldus

Sa oled suurepärane kandidaat kui oled rõõmsameelne ja julge suhtleja, sind motiveerib klientidele hea ostuelamuse pakkumine ning heade müügitulemuste saavutamine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on hea eesti keele valdamine. Vene ja soome keele oskus tuleb kasuks.

Pakume naiselikku töökeskkonda, head väljaõpet,arenguvõimalust, konkurentsivõimelist töötasu ja lisaboonuseid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
17. november 2014

CHANGE on naistepesu, ööriiete ja aksessuaaride moebränd rohkem kui 180 kauplusega 15-s riigis. Alates oktoobrist esinadme ka The Intimate Britney Spears pesubrändi. Meie missiooniks on pakkuda parimat ostuelamust pesukaupluses, kus on lai toodete valik ning kaunis ostukeskkond.