Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289813

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupluse klientide suurepärane teenindamine
  • Suurepäraste müügitulemuste saavutamine
  • Kauba ettevalmistamine müügiks
  • Müügisaali korrashoid
  • Osalemine kaubaväljapanekute ja inventuuride tegemisel

Ootused kandidaadile

Kui sa oled rõõmsameelne, aktiivne ja julge suhtleja ning valdad hästi eesti ja vene keelt, siis kandideeri tööle Change’i!

Pakume kaunist naiselikku töökeskkonda, toredat kollektiivi ja head tulemuspalka isikliku müügipanuse pealt.

Tööpakkumise number
#289813

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. november 2012
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
Meie parim müüja teenib üle 1000€ (bruto) kuus

Change on globaalne naiste kvaliteetpesu, ööriiete ja aksessuaaride moebränd, mis opereerib üle 150 kaupluse 13-s riigis. OÜ L'Dolcevita opereerib Change kauplusi Eestis ja Lätis. Meie missiooniks on pakkuda daamidele Baltikumi parimat ostuelamust pesukaupluses, kus on suurepärane klienditeenindus, lai toodete valik ning kaunis ostukeskkond. Meie tegmisi saab ka vaadata www.facebook.com/ChangeEesti

Otsime klienditeenindajaid oma Tallinna meeskonda

Vaata rohkem