Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #616918

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind klienditeenindajaks!

Labor pakub Sulle võimalust valida endale sobivad tööülesanded:

- Jookide valmistamine ja serveerimine baariletis
- Üleriiete vastuvõtt garderoobis
- Kliendiala korrashoid ja baari varustamine, sh joogiklaaside pesu

Ootused kandidaadile

- Vanus vähemalt 18 aastat.
- Valmisolek töötada öösel ja nädalavahetusel.
- Õppimistahe - eelnev töökogemus ei ole vajalik.

Ettevõte pakub

- Erinevad boonusprogrammid ning kollektiivsed üritused
- Koolitused ja tööks vajalik väljaõpe.
- Paindlik graafik, mis võimaldab töötada kooli või põhitöökoha kõrvalt.
- Sõbralik, nooruslik ning energiline kollektiiv ja toetav meeskond.
- Öisel ajal tasuta transport koju.

Kui tunned, et soovid töötada Laboris ja oled valmis tööalaselt panustama, siis ootame Sind kandideerima!
Tööle asumine: Koheselt või alates oktoobri kuust.

Tööpakkumise number
#616918

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
13. september 2019

CVKeskus.ee klient

Labor on meelelahutusmaastikul tegutsenud 7 aastat.
Ettevõttes väärtustatakse ausust ja töökust, aga ka ühtehoidmist ja meeskonnaliikmete toetamist tööülesannete edukaks sooritamiseks.
Labor on usaldusväärne partner igale tööd otsivale klienditeenindajale.

Vaata rohkem