Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #651687

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja tööülesanded:

  • KLIENDITEENINDAJA RÄÄGIB NII EESTI KUI VENE KEELES!!!!!!!
  • Klientide teenindamine müügisaalis
  • Tehasepoe avamine ja sulgemine, arveldamine klientidega ja müügiaruannete koostamine
  • Sortimendi tellimine müügisaali ja selle väljapaneku eest vastutamine
  • Puhtuse tagamine müügisaalis
  • Vahetu juhi jooksvate ülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

Et töö sujuks, siis Sinult ootame:

  • Tahet tööd teha. Kui pole erialast tunnistust, siis sellest pole midagi, teeme töö käigus Sinust spetsialisti
  • Rutiin on Sulle sobiv, samas suudad ja tahad  kiirelt muutustele reageerida
  • Austust töökeskkonna ja kolleegide vastu

Ettevõte pakub

Et elu oleks mugavam, siis meie pakume:

  • Partnerkaardi lisasoodustust (boonuspunktid  ja omatöötaja lisasoodustus)
  • Toitlustust kolmel korral päevas
  • Liitumise võimalust Spordiseltsiga, saad tasuta kui ka soodustingimustel sportimisvõimalusi
  • Motivatsioonipaketti
  • Palk on ametlik ja vastutulelikkuse eest maksame alati preemiat

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Lasnamäel, Taevakivi 7.
Graafik on vahetustega.
Tehasepood avatud:
E-R 9:00-18:00
L 10:00-16:00
NB! Töökoht on osakoormusega 0,6

Tööpakkumise number
#651687

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
26. mai 2020

Kulinaaria OÜ on juhtiv Eestimaine toidutööstusettevõte, mis valmistab laias valikus maitsvaid valmistoite, salateid, magustoite, kondiitri- ja peolauatooteid.Lisaks pakub Gurmee Catering peokorralduse täisteenust. Tootmine asub Tallinnas ja annab tööd ligi 300 inimesele. Selveri Köök ja Gurmee Catering on Kulinaaria OÜ kaubamärgid.

Vaata rohkem