Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84954

Tööpakkumise number

84954

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja-müügisekretäri töökohustuseks on klientide rõõmsameelne ja professinaalne teenindamine, kus tuleb kokku puutuda kaupade õigeagse ja täpse tellimisega, kontrollimise, arvelevõtmise ja müügiga.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma nooruslikku kollektiivi toredat, rõõmsameelset "sädet", kellel oleks tehnilist taipu ja nutikust. Võõras poleks töö arvutiga ning Windows töökeskkond. Samas oleks tore kui omaks järgmisi isikuomadusi:

  • lojaalsus
  • sõbralikkus ja teenindusvalmidus
  • täpsus ja kohusetundlikkus
  • võime taluda pingelist tööd
  • valmisolek meeskonnatööks

Kasuks tuleb vene ja soome keele oskus ning kiire kohanemis- ja õppimisvõime.

Pakume kandideerijale võimalust tunda ennast toreda kollektiivi liikmena, kus väärtustatakse töötajaid ning pakutakse boonusena häid palgatingimusi, meeldejäävaid ühisüritusi ja puhkust mis teeb kadedaks.

Lisainfo

Ettevõte pakub töötasu 10 000 - 12 000 krooni (neto).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
10. november 2006

Klaasiteeninduse AS on juhtiv autoklaaside -ja tarvikute hulgi -ning jaemüügiga tegelav ettevõte.
Klaasiteenindus loodi aastal 1994. Sellest ajast oleme arenenud Eesti suurimaks iseseisvaks autoklaasidega tegelevaks firmaks.
Aastast 1995 teeme koostööd maailma suurima klaasikontserni Pilkingtoniga, kelle ametlikuks edasimüüjaks oleme Eestis.
Meie edasimüüjate võrk katab kogu Eestit. Lähemalt saab lugeda meie kodulehelt www.klaasiteenindus.ee.