Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438870

Tööpakkumise number

438870

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on klientide teenindamine ja juhendamine nii kohvikus väliterassil kui ka kaupluse müügisaalis. Tööruumide korrashoid, toodete hinnasildistamine ja tutvustamine. Töö kohvikus hõlmab ka erinevate kokteilide valmistamist ja suupiste taldrikute koostamist. Töö müügisaalis hõlmab erinevate Eesti disainertoodete ja esmatarbekaupade tundmist, aktiivset müügitööd ja avatud suhtlemist, klientide nõustamist.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kandidaatidelt eelnevat kogemust klienditeeninduse sektoris. Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus müügi valdkonnas. Kuna valdav osa meie klientidest on turistid, on tööl suhtluskeeleks peamiselt inglise keel. Kasuks tuleb kindlasti ka kolmanda keele tundmine (vene, saksa, hispaania). Kandidaatidelt ootame positiivset ellusuhtumist, aktiivsust, usaldusväärsust ja vastutustundlikkust.

Pakume omalt poolt tööd meeldivas, sõbralikus ja arendavas kollektiivis. Puhtaid ja korrektseid töötingimusi äsja valminud ruumides Tallinna vanalinna südames. Toote ja müügikoolitusi tõstmaks töötaja efektiivsust nii kohviku kui ka müügitöö tegemisel. Põhipalgale lisaks motiveerivat tulemustasu teenimise võimalust..

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2016
Kuulutus sisestati:
2. september 2016