Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237790

Tööpakkumise number

237790

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö
Kaupade väljapanek
Müügisaali korrashoid
Kauba tundmine ja soovitamine klientidele
Kingituste pakkimine

Nõudmised kandidaadile

Hea suhtlemisoskus
Sõbralikkus ja teenindusvalmidus
Täpsus ja kohusetundlikkus
Arvuti kasutamise oskus
Väga heal tasemel eesti, vene ja ka inglise keele oskus
Eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd kaasaegses ja arenevas töökeskkonnas.

Lisainfo

Otsime aktiivset noort klienditeenindajat Just See kauplusesse. Töö on vahetustega ja graafiku alusel. Tööaeg E-P 10.00 - 21.00. Pakume töökoormusena täiskohta, mille puhul soovime, et kandidaat saaks käija tööl kindlasti hommikuses vahetuses. Palume saata CV ja motivatsioonikiri läbi CV Keskuse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. august 2011
Kuulutus sisestati:
26. august 2011
Lisainfo palga kohta:
Töötasu kokkuleppel

JUST SEE on kingituste pood, kust leiad suurima valiku kõikvõimalikke meeleolukingitusi ja vidinaid tähtpäevadeks, jalust rabavaid üllatusi, mänge ja pilakaupu.
Just See pood on mõeldud kõigile, kes tahavad leida põnevaid kingitusi!