Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214973

Tööpakkumise number

214973

Töö kirjeldus

aktiivne müük
kaupade väljapanek
müügisaali korrashoid
kauba tundmine ja soovitamine klientidele

Nõudmised kandidaadile

hea suhtlemisoskus
sõbralikkus ja teenindusvalmidus
täpsus, kohusetundlikkus
arvuti kasutamise oskus
eesti, vene ja ka inglise keele oskus heal tasemel
eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd kaasaegses ja arenevas töökeskkonnas.

Lisainfo

Otsime aktiivseid noori klienditeenindajaid Rocca al Mare ja Solarise keskuses asuvasse Just See kauplusesse. Töö on vahetustega ja graafiku alusel. Rocca al Maresse otsime inimest, kes saaks käija kindlasti hommikuses vahetuses ja nädalavahetustel ja Solarisse inimest, kes saaks töötada nii päevasel kui ka õhtusel ajal. Kauplused on avatud E-P 10.00 - 21.00. Pakume osalist tööaega, mille koormuseks on kolmveerand kohta. Palume saata CV ja motivatsioonikiri läbi CV Keskuse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 30 kuni 35 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
Põhipalgale võib lisanduda töötulemusest sõltuvalt tulemustasu.

JUST SEE on kingituste pood, kust leiad suurima valiku kõikvõimalikke meeleolukingitusi ja vidinaid tähtpäevadeks, jalust rabavaid üllatusi, mänge ja pilakaupu.
Just See pood on mõeldud kõigile, kes tahavad leida põnevaid kingitusi!