Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #526633

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kohvikute meeskondadesse täistööajaga alalisi KLIENDITEENINDAJAID:
Kohvik-restoran Katharinenthal Kadriorus
Café More Viru keskuses
Kohvik Katharinenthal Stockmannis

  • Klientide viisakas ja kompetentne teenindamine kohvikus
  • Kaupade väljapanek, müük
  • Teenindussaalide korrashoid, arveldamine kassas
  • Töödega seotud seadmete korrashoid
  • Erinevate kohvijookide ja värskete mahlade valmistamine
  • Tööd graafiku alusel ja sealhulgas ka nädalavahetustel

Ootused kandidaadile

Sinult ootame pühendunud suhtumist ja meeldivat naeratust!
Samuti on vajalik eelnev töökogemus teenindus-toitlustus valdkonnas.
Oled valmis töötama täistööajaga ning päevastel aegadel.

Vanus alates 18 a.

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd tuntud ja kõrgelthinnatud kohvikutes
  • Arenguvõimalusi motiveerivas ja kaasaegses töömeeskonnas
  • Sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

e-post: info(at)katharinenthal.ee
tel nr: 6011055

Tööpakkumise number
#526633

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem