Tööpakkumise number

575153

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
*klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine à la carte
*toitude ja jookide tutvustamine ning serveerimine
*kohviku korrashoid
*köögi korrashoid
*värskete mahlade ja kohvi valmistamine
*laudade koristamine

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
*väga hea suhtlemisoskus
*soov pakkuda kliendile positiivset elamust
*eelnev töökogemus teenindussektoris
*kohusetundlik, aus, koostööaldis ja sõbralik
*ausus ja korrektsus rahaga ümberkäimisel
*hea pingetaluvus
*eesti, inglise ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
*sõbralik, noor ja energiline meeskond
*väljaõpe kohapeal
*kaasaegne ja meeldiv töökeskkond Tallinna kesklinnas
*täis või osaline tööaeg graafiku alusel
*konkurentsivõimeline töötasu
*ettevõtte soodustused

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja

JUUSTUKUNINGAD OÜ

Juustukuningad OÜ on Eesti bränd, mis tegutseb Eestis, Lätis, Poolas, Ukrainas ja varsti ka Soomes. Kuue tegutsemisaasta jooksul oleme saavutanud tuntuse ja hea nime tänu kvaliteetsetele toodetele ja suurepärasele teenindusele.
Juustukuningate äri areneb ja laieneb pidevalt. Novembris avasime Tallinna kesklinnas asuvas Nautica keskuses esimese Juustukuningate juustukohviku (Cheesekings Café OÜ) koos juustupoega.

Vaatan ettevõtte profiili