Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #430445

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- E-posti ja telefoni teel saabunud tellimuste käsitlemine
- Klientidega suhtlemine (vajadusel tellimuse sisu täpsustamine)
- Logistiliste lahenduste leidmine kaupade transpordil
- Klientidele esitatud arvete laekumise kontroll

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemis- ja koostööoskus
- algatusvõimeline, iseseisva otsustusvõimega
- korrektne, hea pingetaluvusega
- Soome keele oskus vältimatu!
- MS Office tarkvara kasutamise oskus
- eeliseks on eelnev töökogemus logistika valdkonnas

Ettevõte pakub

- hea asukoht sadamas
- meeldiv töökollektiiv
- stabiilne sissetulek
- motiveeriv tasu

Tööpakkumise number
#430445

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. august 2016
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2016

Jetpak on arenev transpordi ja logistikaettevõte, mis pakub oma klientidele mitmekülgseid maa- ning õhutranspordi võimalusi. Jetpaki teeb tuntuks ekspresslogistika, mis tagab klientidele kiireima pakkide transpordi ukselt ukseni vaid loetud tundidega.

Jetpak väärtustab oma kliendisuhteid. Aastatepikkune kullerteenuste pakkumise kogemus on teinud meist oma valdkonna vaieldamatud spetsialistid, kes suudavad täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Saadetised peavad alati olema kliendini toimetatud õigeaegselt pakkudes seeläbi vaid parimat klienditeenindust. Meie kullerid naudivad oma igapäevast tööd ning on alati valmis täitma kõik Teie tellimused.

Vaata rohkem