Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #429990

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väike teemaja/ teepood Rotermanni kvartalis, mis avab uksed Augusti alguses, otsib oma toredasse, töökasse ja sõbralikku meeskonda vahvat klienditeenindajat, kes tööd ei karda!

Tööülesanneteks on kõik klienditeenindust hõlmavad protsessid teemajas, sh

  • külastajate teenindamine;
  • teenindustsooni korrashoid.

Ootused kandidaadile

Ootame SIND meile tööle, kui oled:

  • oma töös korrektne, täpne ja kiire ning omad positiivset ellusuhtumist;
  • väga hea suhtleja;
  • vähemalt 18- aastane;
  • valmis graafiku alusel töötama;
  • valmis meeskonnatööks;
  • valmis suhtlema eesti keeles (vähemalt B1 tasemel), saad hakkama ka inglise ja vene keeles;
  • vähemalt põhiharidusega.

Ettevõte pakub

Tule kohe, sest pakume:

  • täistööaega ja osalist tööaega (töö on vahetustega);
  • väljaõpet;
  • ühtehoidvat ja positiivset meeskonda;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • stabiilset sissetulekut.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral võta julgelt ühendust telefonil +37256003585, Jekaterina Prilutskaja.
Kandideerimiseks palume kandideerida läbi CV Keskuse portaali.

TEA WAN teemaja/teepood asub aadressil:
Rotermanni 2, 10111 Tallinn

Tööpakkumise number
#429990

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2016
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2016

Jenjan Impex OÜ on ettevõte, mille tegevusvaldkonda kuulub ka kõrgema kvaliteediga tee Taiwanist maaletoomine. Tea Wan teemajas pakume teile parima kvaliteedi ja imehea maitsega teesid Taiwanist, mis on üks maailma parimaid teekasvatuspiirkondi. Meie teed on välja valitud teeasjatundjast Taiwanlasest omaniku poolt, mis garanteerib, et tegu on tõelise ja puhtaima Taiwani teega, mida tellitakse otse väikefarmeritelt.

Vaata rohkem