Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716246

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas Sulle meeldib suhelda klientidega? Kas Sind paelub kalastus, jahindus või matkamine?

Otsime Sikupilli Jahipauna kauplusesse klienditeenindajat, kelle peamised tööülesanded on:

  •        aktiivne müügitöö kaupluses;

  •        klientide sõbralik teenindamine;

  •        kaupluse korrashoid;

  •        müügisaali eest hoolitsemine.

Ootused kandidaadile

vähemalt 21 aastane;

  •        aktiivne;

  •        aus ja täpne;

  •        positiivse ellusuhtumisega;

  •        inglise- ja/või vene keele oskusega;

  •        valmis tööks graafiku alusel;

  •        omama kehtivat relvaluba või valmis sooritama relvaloa eksamit;

  •        kasuks tuleb kalastus- või jahinduskogemus ning tarvikute tundmine.

Töö tüüp: täistööaeg, palgatöötaja.

Ettevõte pakub

kaasaegset ja mugavat töökeskkonda
huvitavat ja vastutusrikast tööd
erialast väljaõpet
konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#716246