Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90158

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinnas Kristiine ja Magistrali Keskustes asuvatesse kauplustesse 1/2 töökoormusega aktiivseid ja müügitööst lugupidavaid inimesi.
Kui oled avatud ja hea suhtleja, aktiivne ja õppimisvõimeline, siis oled oodatud meie juurde.

Ootused kandidaadile

- VÄGA HEA suhtlusoskus eesti ja vene keeles
- teiste keelte oskamine on lisaeelis
- korrektsus ja kiire õppimisvõime
- arvuti kasutamise oskus
- valmisolekut tööks nädalavahetustel

Huvitavat tööd, kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#90158

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2007

Instrumentarium Optika on optika jaekaubanduse turuliider Eestis.

Meie kauplusteketti kuulub täna 16 kauplust.

Vaata rohkem