https://www.cvkeskus.ee/58641

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58641

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* klientide teenindamine
* kassamüük
* vajaliku dokumentatsiooni korrashoid
* meeldiva ja sujuva teeninduse tagamine


Ootused kandidaadile

* korrektsus, täpsus
* kohusetundlikkus
* väga hea suhtlemisoskus
* positiivne ja rõõmsameelne ellusuhtumine
* vanus alates 25 a


Ettevõte pakub

* vajame töötajat tööajaga 0,5 koormusega


Tööpakkumise number
#58641
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Klienditeenindaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!