Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566984

Tööpakkumise number

566984

Firma nimi peidetud Klienditeenindaja

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on suhelda maailma parimate klientidega, võtta vastu tellimusi, serveerida toitu ja jooke, töötada kassaga, olla väga hea meeskonnatöötaja ning hoida resotaran korras ja puhas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame väga head keelte oskust, kõrget kohusetundlikkust ja vastutustunnet, töökust, head pingetaluvust ning väga head suhtlemisoskust.

Toredaid töökaaslasi ja häid ülemusi, paindlikku tööaega ja väärilist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
12. november 2018

Estonian Burger Factory on käesoleval aastal avatud burgerirestoran Tallinna kesklinnas. Pakume kvaliteetsest maheveiselihast ja värskest toorainest valmistatud omanäolisi ja tunnustatud grillburgereid, värskeid salateid ja põnevaid maiuseid.