Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 462724

Tööpakkumise number

462724

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on klientide viisakas ja sõbralik teenindamine ning konsultatsioon kaupluses.
Telefonile ja e-mailidele vastamine.
Kauba vastuvõtt ja väljapanek, tellimuste saatmine ja kauba komplekteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Kui sul on huvi tehnika vastu, oled hea suhtleja, aus ja kohusetundlik - saada meile oma kandideerimissoov :)
Sinult ootame eesti ja inglise keele head oskust.
Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil, varasem müügitöö kogemus, B-kategooria juhiload.

Omalt poolt pakume sõbralikku ja nooruslikku, toetavat töökeskkonda. Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu.
Töö esmaspäevast reedeni 10-18.00ni, laupäeviti 11-15.00ni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2017
Kuulutus sisestati:
4. märts 2017

Oleme spetsialiseerunud kolmele brändile: Garmin spordikellad ja navid, GoPro kaamerad ja lisad, DJI droonid ja lisad.