Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #121846

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

veinide ja menüü tutvustamine kliendile, aktiivne müük nii kohapeal kui kaasaostuks.

Ootused kandidaadile

sobivus teenindustööks
tahet olla oma ala parim
täpsus ja kohusetundlikkus
teadmisi veinidest
soovi õppida ja areneda antud valdkonnas
soovitavalt eelnev töökogemus toitlustusettevõttes

väljaõpet, arenguvõimlusi, koolitusi (vein, -teenindusalaseid); huvitavat ja vastutusrikast tööd ühes suurima veinivalikuga vinoteegis

Tööpakkumise number
#121846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
1. september 2007

CVKeskus.ee klient

Veinipood ja vinoteek Tallinna vanalinnas

Vaata rohkem