Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247501

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte pakub tööd klienditeenindajale, kelle põhiülesandeks on Soome klientide igapäevane teenindamine telefoni ja e-posti teel.

  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • Klientide nõustamine ning konsulteerimine
  • Ettevõtte dokumentide haldamine
  • Suhtlus koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

  • väga hea soome keele oskus nii kõnes kui kirjas, inglise keele oskus suhtlustasandil
  • arvutioskus (teksti- ja tabeltöötlusprogrammid)
  • täpsus, ausus, korrektsus
  • oskus ja tahe inimestega suhelda
  • oskus iseseisvalt töötada

Ettevõte pakub

  • aktiivset siseriiklikku ja rahvusvahelist suhtlemist
  • huvitavat tööd Baltimaade suurimas elamuskingituste e-poodide võrgustikus
  • arenguvõimalusi
  • head meeskonda
  • kindlat sissetulekut

Tööpakkumise number
#247501

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2011

ElamysLahjat.fi on Soome turul elamuskingitusi pakkuv e-pood. Langevarjuhüpped, rallisõidud, lendamine, toidukoolitused, ratsutamine, Spaapaketid - need on vaid väike osa meie kingivalikust. Kingitusi on võimalik tellida ilusa kinkekomplektina või elektrooniliselt. Elamuste kinkimine pole varem nii lihtne veel olnud! Meie kontor asub Tallinnas ja töötame ühiselt Kingitus.ee e-poe meeskonnaga.

Vaata rohkem