KLIENDITEENINDAJA
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #705210

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide sõbralik, viisakas ja kiire teenindamine

  • Igapäevane aruandlus

  • Värskete kaupade aktiivne müük

  • Esinduslik kaupade väljapanek

  • Töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

Sulle meeldib inimestega suhelda. Oled julge, sõbralik, viisakas, täpne ja kohusetundlik. Suhtled vabalt eesti keeles. Töö sobib sulle kui oled vähemalt 18.a.

Ettevõte pakub

  • Töötasu alates 6 €/bruto/tunnis

  • Meeldivat ja toetavat kollektiivi

  • Kaasaegseid töövahendeid

  • Töö graafiku alusel, ka nädalavahetustel

  • Soodustusi ettevõtte kaupade soetamisel

  • Tegemist on tähtajalise tööpakkumisega kuni 31.08.2021.a.

Tööpakkumise number
#705210