Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290387

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevaste tööülesannete hulka kuulub klientidega suhtlemine, toidu lauda viimine, laudade koristamine, klaaside ja söögiriistade poleerimine. Kui on huvi
õppida baristaks, siis koolituse läbimisel ka kohvijookide valmistamine.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda KLIENDITEENINDAJAT, kes armastab suhelda, on rõõmsameelne, aus ja kohusetundlik, kes armastab hoida meie kohvikut puhta,
hubase ja meeldivana ning pakkuda klientidele rõõmu meie juures käimisest. Huvi toidu vastu tuleb vaid kasuks.

Otsime täiskohaga meeskonnaliiget, kel eelistatult on natuke elukogemust:)
Keelteoskus(vene, soome, inglise) teeb ainult head, sest meie klientide hulgas on palju turiste.

Ettevõte pakub
- Töökohta arenevas ja sõbralikus ettevõttes
- Enesetäiendusvõimalust
- Mitmekülgset tööd
- Töötamist graafiku alusel
- Toredat meeskonda

Tööpakkumise number
#290387

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
1. november 2012

Cafe More on tegutsenud Viru Keskuse 4. korrusel juba pea 2 aastat. Meie eripäraks on igapäevaselt otse ahjust tulnud värsked küpsetised ja linna parimad koogid.
Lisaks küpsetistele on meil tööpäeviti soodsad päevapakkumised ja hooajale vahelduv põhimenüü.
Kõik meie kohvikus pakutav valmistatakse kohapeal ja eelistatult kohalikust toorainest.

Vaata rohkem