Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308335

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja esmane ülesannne on aktiivne kauba pakkumine tema hallata olevatele klientidele ning uute kliendisuhete loomine. Töö koosneb kahest osast: kauba pakkumine kauba tellimispäevadel (pühapäev ja neljapäev) ja hinnakirjade levitamine e-maili või faksi teel ning hilisem helistamine klientidele tellimuse võtmiseks. Samas ka müügikeskust külastavate klientide jooksev teenindus, kauba väljapanek, teenindussaali korrashoid jne.

Ootused kandidaadile

Müügitöö kogemust vähemalt 2 aastat.
Ausust, usaldusväärsust ning eesmärgikindlust.
Algatus- ja analüüsivõimet;
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning väga head suhtlusoskust;
Positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse;

Kasuks tuleb:
hea arvuti kasutamise oskus;
B-kat autojuhilubade olemasolu;

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi ning väljaõpet ja tootekoolitust;
Konkurentsivõimelist palka lillemüügisektoris:
Võimalust oma töötasu suurendada läbi müüginumbrite kasvu;

Lisainfo

Floreas OÜ tegevusala on lõike- ja toalillede hulgimüük edasimüüjatele (lillepoed, kauplused, ketid). Kaup saabub kaks korda nädalas, pühapäeval ja kolmapäeval. Lähtuvalt sellest, algab töönädal pühapäevaga ning vabad päevad on vastavalt graafikule T ja L või R ja L.
Rohkem infot firma kodulehelt: www.floreas.ee

Tööpakkumise number
#308335

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
19. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
bruto töötasu 600 €. Hiljem müügist lähtuv boonussüsteem.

....põhitegevusalaks on toa- ja lõikelillede hulgimüük lillepoodidele.

Vaata rohkem