Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145261

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd pakume klienditeenindajale, kelle peamised tööülesanded on:
klientide teenindamine müügisaalis ning aktiivne telefonimüük (pakkumiste esitamine, tellimuste vastuvõtt).
Lisaks väljapool kaubapäevi kauba väljapanek, müügisaali korrashoid jne.

Ootused kandidaadile

Positiivset ellusuhtumist ja head suhtlemisoskust.
Tahet suhelda ja olla parim teenindaja.
Pingetaluvust.
Kandidaadilt eeldame keskharidust, kasuks tuleb erialane kutseharidus.
Eelnevat töökogemust müügitöö alal.
Arvuti head kasutamise oskust.
Eesti keele väga head oskust kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda.
Firmal on välja töötatud motiveeriv palgaastmestik.
Sobivate isikuomaduste ning kiirelt omandatud erialaste teadmiste korral edutamise võimalus. Lisaks põhipalgale kaasneb individuaalne tulemustasu (arvestatakse individuaalselt müügilt) ning
meeskondlikku tulemustasu (müügikasumilt).

Lisainfo

NB! Töö eripäraks on töötamine pühapäeval kella 8-16.30 seos kauba vastuvõtu ja sellele järgneva müügiteenindusega. Vabad päevad on kas T,L või R, L vastavalt graafikule.
Firma asub Mustamäel, Tervise tänaval (vaata kaarti firma kodulehel). Bussipeatus firma väravas.
Kuna on tegu müügiorganisatsiooniga, siis me garanteerime põhipalga, mis oleks 9500 kr (bruto). Läbi individuaalse müügi on võimalik suurendada oma töötasu täpselt nii palju, kui aktiivne müügiinimene on.

Tööpakkumise number
#145261

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 16000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
23. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemustasu

Floreas OÜ tegeleb toa- ja lõikelillede, floristitarvete hulgimüügiga alates 1999 a. Oleme Eesti suurim lillede müügiga tegelev ettevõte. Firmas on 25 oma eriala hästi tundvat töötajat. Juhul, kui oled aktiivse- ja positiivse ellusuhtumisega, ootame sind meie ridadesse.

Vaata rohkem