Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120066

Tööpakkumise number

120066

Töö kirjeldus

Tööd pakume müügiteenindajale.
Klientide teenindamine müügisaalis ning aktiivne müük (pakkumiste esitamine, tellimuste vastuvõtt ja komplekteerimine).
Kauba väljapanek, müügisaali korrashoid jne.
Uute klientide leidmine ning nende edasine teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Positiivset ellusuhtumist ja head suhtlemisoskust.
Kasuks tuleb meeskonnatöö kogemus.

Kandidaadilt eeldame keskharidust, kasuks tuleb erialane kutseharidus.
Eelnevat töökogemust müügitöö alal.
Arvuti head kasutamise oskust.
Eesti keele väga head oskust kõnes ja kirjas.

Ettevõte pakub

Firma pakub kaasaegseid töötingimusi.
Firmal on välja töötatud palgaastmestik alampalgaga 9450 kr (bruto), mis algab müügiassistendi ametikohalt.
Sobivate isikuomaduste ning kiirelt omandatud erialaste teadmiste korral võimalik edutamine müügiteenindaja ametikohale, millega kaasneb individuaalne tulemustasu (arvestatakse individuaalselt müügilt).
Korra kvartalis makstakse meeskondlikku tulemustasu (müügikasumilt, orienteeruvalt 2000-4000 kr/kv netoarvestusena).

Lisainfo

NB! Töö eripäraks on töötamine pühapäeval kella 8-16.30 seos kauba vastuvõtu ja sellele järgneva müügiteenindusega. Vabad päevad on kas T,L või R, L vastavalt graafikule.
Firma asub Mustamäel, Tervise tänaval (vaata kaarti firma kodulehel). Bussipeatus firma väravas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
20. august 2007
Brutopalk:
Alates 9450 EEK kuus

Floreas OÜ tegevusalaks on toa- ja lõikelillede hulgimüük. Firma on asutatud 1999 a. Omame head turupositsiooni, 2006 a. realiseerimise netokäive oli 69 milj. kr. Hetkel töötab firma heaks 25 töötajat -spetsialisti.