Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503070

Tööpakkumise number

503070

Töö kirjeldus

- kaupade ettevalmistamine müügiks
- töötamine kassas
- müügisaali korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Sobid suurepäraselt meie kollektiivi, kui oled rõõmsameelne, töökas ja vastutustundlik. Meeldib klientidega suhelda ja oskad jääda igas olukorras viisakaks ja sõbralikuks.

Pakume Sulle 0,5-0,75 koormusega töökohta, paindliku graafikuga tööd , kus arvestatakse Sinu soovide ja vajadustega. Toetavat meeskonda, kelle abil õpid kiirelt selgeks kõik tööks vajaliku.

Lisainfo

Osalise ajaga töötamine on graafiku alusel.
Tuleb töötada vajadusel ka nädalavahetustel.
Suurepärane võimalus teenida lisaraha kooli kõrvalt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. november 2017
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 300 kuni 485 EUR kuus

Ettevõte Fancy Style OÜ tegeleb USA-st toodud uute ja vähekasutatud naiste-,laste -ja meeste riiete , jalanõude ning aksessuaaride müümisega. Kaupluse nimi on USA Today