Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142021

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jazz pesulad otsib oma sõbralikku kollektiivi rõõmsameelset ja toredat klienditeenindajat.

Peamised tööülesanded on klientide teenindamine, kliendikaardi taotluste registreerimine ja väljastamine, kassaaruandlus ning infovahetus.

OTSIME KLIENDITEENINDAJAT, KES OSALISELT TÖÖTAKS NII MERIMETSA JAZZIS (Merimetsa Selveri ja Meremeeste haigla vahelisel lõigul) KUI KA OSALISELT ÜLEMISTE JAZZIS (aadress: Suur-Sõjamäe 4, Ülemiste Keskuse taga).

Ootused kandidaadile

Kandidaadil võiks olla:
-tahe töötada klienditeenindusvaldkonnas
-väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
-kliendikesksus
-väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
-valmisolek meeskonnatööks
Kasuks tuleb varasem kogemus klienditeenindusvaldkonnas!

Ettevõte pakub

Jazz pesulad pakub omalt poolt:
-koolitusi
-meeldivat töökeskkonda
-vaheldusrikast tööd
-sõbralikku kollektiivi
-paindlikku graafikut

Tööpakkumise number
#142021

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 7800 - 8400 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. märts 2008
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
Lisatasud igalt müüdud kliendikaardilt ja firmade poolt täidetud krediidilepingu taotluselt!

Jazz Pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem