Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150546

Tööpakkumise number

150546

Töö kirjeldus

-kauba väljapanek
-klientide teenindamine
-aktiivne ja tulemustele orienteeritud müügitöö

Nõudmised kandidaadile

-vastutustundlikus
-eesti ja vene keele oskus
-viisakus, ausus
-kiire õppimis- ja orienteerumisvõime
-huvi müügitöö vastu, tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

-mitmekülgset ja huvitavat tööd kiirelt arenevas ettevõttes
-erialase koolituse

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
5. mai 2008

EUROSET EST OÜ
TECHMARKET on nende jaoks, kes hindavad vabadust ja individuaalsust. Meie kaupluste kett kasvab kiiresti kogu Baltikumis. Esimesed salongid Eestis avati 19. augustis 2006. a. Eesti Techmarket koosneb 23 kauplusest. Meie salongides on Eesti kõige madalamad hinnad, kuid kõige laiem sortiment - ainuüksi mobiiltelefonide mudeleid on valikus 120. Pakume Teile ainult sertifitseeritud tooteid, mille kvaliteet on garanteeritud.