Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293713

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
  • kaupade vastuvõtmine ja väljapanek
  • kaupade tutvustamine klientidele
  • inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • orienteeritus müügitööle
  • inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • toetavad ja positiivset meeskonda
  • hubast keskkonda

Lisainfo

Ootame kanditeerima särvaid ja positiivseid inimesi, kes soovib klientidele pakkuda tooteid ja neid nõustada.

Tööpakkumise number
#293713

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2012
Lisainfo palga kohta:
töötasule lisandub boonustasu müügilt

Oleme Eesti firma, mille peamiseks eesmärgiks on toota, turustada ja toetada Eesti etnodisaininga seotud tooted.
Lisaks oleme edasimüügikanaliks paljudele Eesti kunstnikele ja disaineritele. Oleme avatud noorte disainerite ja kunstnike kõigile koostööalgatustele ja ideedele, tulgu need siis meile hingelähedasest etnoteemast või sootuks muust maailmast.
Täiendavat informatsiooni saate meie koduleheküljelt www.etno.ee.

Vaata rohkem