Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 621133

Tööpakkumise number

621133

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on:
Klientide vajaduste väljaselgitamine ning klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine.
Kauba vastu võtmine, kontrollimine, kauba esinduslik väljapanek ja müük.
Müügisaali korrashoid, et kauplus oleks puhas ja meeldiv meie klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda tööle rõõmsameelset klienditeenindajat.
Valmisolek aktiivseks müügitööks. Hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles. Rõõmsat ellusuhtumist, aktiivsust, korrektsust, head pingetaluvust, oskus üksinda töötada. Meeldib abistada ja nõustada kliente. Ausust, täpsust ja vastutust.

Pakume tööd moodsate rõivastega, mõnusat töökeskkonda ja paindliku tööaega naiste rõivaste kaupluses Ülemiste Keskuses.
Pakume konkurentsivõimelist palka( töötasu + müügiboonus). Huvi korral helista telefonil 5056334. Tööle asumine koheselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019
Brutopalk:
800.00 - 1000.00 €/kuu

Womaxi kaubamärk loodi 2018 aastal ja esimene kauplus avati 2009 aastal Zizzi nime all. Tänaseks on ettevõttel kauplus eesti suurimas Ülemiste kaubanduskeskuses. Rebränding tehti kliendivajadusi silmas pidades, kuna kliendid soovisid lisaks Zizzi brändile ka teisi brände Eestist osta.
Womaxi kauplus on tuntud kurvikatele suunatud brändivaliku poolest, pakkudes klientidele nii maailmakuulsaid kurvikate pluss suuruse trendibrände kui ka klassikalisemaid moebrände, nagu Zizzi, Zhenzi ja luksuslik noorte bränd Zay. Suurused on 38-58