Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360133

Tööpakkumise number

360133

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus: ürituste toitlustuse ja selleks vajaminevate ruumide ettevalmistamine, teenindamine ning koristamine.
Sealhulgas kohvi jm jookide valmistamine, vajadusel lauanõude pesemine ja poleerimine, laudade üles seadmine ja ettevalmistamine, toitude väljapanek, külaliste teenindamine, igakülgne koristamine ürituse lõpus.
Tööaeg ja töökoormus on väga erinev, ulatudes 2-3 töötunnist paar korda nädalas kuni viie järjestikkuse täistööpäevani. Teenindaja töö vajadus selgub jooksvalt, mistõttu pole võimalik töögraafikut kinnitada terveks kuuks ette. Üldiselt selgub töögraafik vähemalt üks nädal ette, kuid vahel võib teavitus tulla vaid kolm tööpäeva enne ürituse toimumist.
Kuna töökoormus on varieeruv, siis pakume soovi korral lisatööd teenindajana Reval Café kohvikutes.

Nõudmised kandidaadile

- iseseisvus
- pingetaluvus
- kiire mõtlemis- ja tegutsemisvõime
- valmisolek töötamiseks eri aegadel
- hea füüsiline vorm
- korrektsus nii välimuses kui töös
- sõbralikkus ja hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

Pakume
sõbralikku töökollektiivi
arenguvõimalusi
koolitusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2014
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2014

Seoses töömahu suurenemisega otsime Reval Café cateringi meeskonda teenindajaid, kelle tööülesanneteks on seminaride, sünnipäevade, kontsertide jm ürituste kohvipauside, lõuna- ja õhtusöökide serveerimine ning teenindamine.