Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #80147

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide kiire, kvaliteetne ja professionaalne teenindamine telefoni teel peamiselt eesti ja vene keeles, harvemal juhul ka inglise keeles;
  • pretensioonide, avalduste ja taotluste registreerimine ja info edastamine;
  • arveldusinfo edastamine;
  • kliendi nõustamine Elioni poolt pakutavate toodete, teenuste ja hindade osas;
  • rikketeadete vastuvõtmine, registreerimine ja edastamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidust
  • valmisolekut tööks graafiku alusel
  • teenindusvalmidust
  • eesti keele korrektset valdamist kõnes
  • head vene- ja inglise keele oskust suhtlustasemel
  • selget ja korrektset eneseväljenduse oskust
  • arvutikasutamise oskust
  • korrektsust ja head enesekontrolli
  • enesearendamise ja õppimise tahet
  • head pingetaluvust

Omalt poolt pakume arenemisvõimalust Eesti suurimas telekommunikatsiooni ettevõttes, huvitavat ja pingelist tööd, väljakutseid oma teadmiste ja oskuste pidevaks täiustamiseks meeskonnapoolse toetuse ja täiendkoolituse läbi.

Lisainfo

Juhul kui Te õpite koolis osalise koormusega, siis saame töögraafiku koostamisel arvestada kooli tunniplaaniga.

Tööpakkumise number
#80147