Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173662

Tööpakkumise number

173662

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANNE on kiirelt ja professionaalselt nõustada kliente sms-i ja e- posti teel.

Nõudmised kandidaadile

EELDAME SINULT väga head kirjalikku soome keele oskust, inglise keelt suhtlustasandil ning arvutikasutamise oskust. Heade tulemuste saavutamisele aitavad kaasa ladus suhtlemisoskus, kõrge pingetaluvus ja kohanemisvõime. Kasuks tuleb avar maailmavaade, Soome elu- olu tundmine ja soov end pidevalt täiendada.

MEIE PAKUME põhjalikku toote- ja teeninduskoolitust, paindlikku tööaega ööpäevaringse graafiku alusel sõbralikus ja toetavas meeskonnas, kaasaegset töökeskkonda ning tööle väärilist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2009

Ekspress Hotline on esimene ja suurim telefoniinfo vahendaja Eestis. Numbril 1182 saab informatsiooni eraisikute ja ettevõtete telefoninumbrite, aadresside, tegevusalade, toodete, teenuste, meelelahutusürituste, ühistranspordi sõiduplaanide jms. kohta. Ekspress Hotline andmebaas on ka internetis http://www.1182.ee.