Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126727

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • AS Eesti Post klientide teenindamine ja teenuste osutamine:
* postisaadetiste vastuvõtt, töötlemine ning väljastamine
* töödeldava posti dokumentide vormistamine
* klientide nõustamine sobivaima teenuse valikul

Ootused kandidaadile

  • head suhtlemis- ja väljendusoskust
  • head pingetaluvust ja initsiatiivikust
  • positiivset ellusuhtumist
  • keelteoskust suhtlemistasandil: eesti-, vene keel
  • arvuti kasutamise oskust

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • meeldivat meeskonda
  • sotsiaalseid garantiisid
  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#126727