Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122555

Tööpakkumise number

122555

Töö kirjeldus

• AS Eesti Post klientide teenindamine ja teenuste osutamine:
* postisaadetiste vastuvõtt, töötlemine ning väljastamine
* töödeldava posti dokumentide vormistamine
* klientide nõustamine sobivaima teenuse valikul

Nõudmised kandidaadile

• head suhtlemis- ja väljendusoskust
• head pingetaluvust ja initsiatiivikust
• positiivset ellusuhtumist
• keelteoskust suhtlemistasandil: eesti-, vene keel
• arvuti kasutamise oskust

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• meeldivat meeskonda
• sotsiaalseid garantiisid
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
6. september 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.