Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340719

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

EESTI ESINDUS otsib suvehooajaks aktiivseid ja rõõmsameelseid müüjaid meie Vanalinna kauplustesse. Peamisteks ülesanneteks on kaupade aktiivne tutvustamine meie külalistele ja müümine. Töö on vahetustega - graafiku alusel. Püüame arvestada ka töötajate erisoove vabade päevade osas. Parimatele pakume võimalust koostööga jätkata ka pärast hooaja lõppu!

Ootused kandidaadile

Suhtlemisjulgus ja avatus
Korrektsus ja ausus
Väga hea inglise kõnekeele oskus.
Soovitavalt kas vene või soome keele oskus
Kasuks tuleb ka mõne teise võõrkeele oskus - eriti vene, saksa või hispaania

Suve täis suhtlust huvitavate inimestega põhiliselt USA-st, Inglismaalt, Soomest, Saksamaalt, Venemaalt ja Hispaaniast
Töötasu alates 3,65 eurot/h bruto
Paindlikku töögraafikut

Tööpakkumise number
#340719

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3.65 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. mai 2014
Kuulutus sisestati:
1. mai 2014

Eesti Esindus pakub tööd klienditeenindajatele. Käsitöömeistrid pakuvad tööd! Kui oskad peale eesti ja inglise keele veel mõnda võõrkeelt (nt vene, soome, hispaania, saksa vms.) ja ei pelga inimestega suhelda, siis see töö on just sinule mõeldud!

Vaata rohkem