Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 64273

Tööpakkumise number

64273

Töö kirjeldus

Reisijate teenindamine diiselrongides (piletite müümine, reisiveoalase informatsiooni edastamine jne) erinevatel raudteelõikudel (Tallinn-Viljandi, vajadusel ka Tallinn-Pärnu, Tallinn-Tartu ja Tallinn-Narva). Töö alg - ja lõppjaam asuvad Tallinnas, reiside vahelisel ajal sihtjaamades (Viljandis, Pärnus, Tartus im) võimalus kasutada puhkeruume. Töö on vahetustega, vastavalt tööajakavale ka puhkepäevadel ning riiklikel pühadel.

Nõudmised kandidaadile

kesk- või kutseharidus
eesti ja vene keele oskus
ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
hea suhtlemisoskus
kliendisõbralikkus
teenindusvalmidus
koostöövalmidus
tasakaalukus

Pakume omalt poolt huvitavat ja mitmekesist tööd, koolitusvõimalust ning konkurentsivõimelist ja töötulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Klienditeenindajana töötamisel on nõutav eelnev ja perioodiline tervisekontroll.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. mai 2006
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2006

Reisijate- ja kaubavedu raudteel