Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639668

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja tempokas kuid hubases pererestoranis Tondil!

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus klienditeenindajana restoranis/kohvikus
- Suhtlustasemel eesti keele oskus.
- Oled aus, korrektne, usin, sõbralik, töökas ja rõõmsameelne

Ettevõte pakub

- Väljaõpet
- Toetavat ja vahvat meeskonda
- Tööd graafiku alusel
- Ausat ja õiglast töötasu

Tööpakkumise number
#639668

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. märts 2020
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

TONDI RESTO - pererestoran, kus igaüks leiab oma!

Soodsa asukohaga Tammsaare tee ja Tondi tn ristmikul ning mugava parkimisvõimalusega kogupererestoran Tondi Resto sobib ideaalselt nii ärikohtumiseks keset kiiret tööpäeva kui ka aja mahavõtmiseks, et nautida mitmekäigulist õhtusööki sõprade või pere keskel. Restoran mahutab mugavalt kuni 100 külalist ning lisaks on suvel avatud 40 kohaline väliterrass.

Tondi Resto laiast menüüst leiab lisaks rikkalikule lihavalikule ka salateid, mahlaseid burgereid ja unustatud ei ole ka magusasõpru. Meie salarelvaks on puuküttega BBQ-ahi, milles valmivad peakokk Tõnis Neigla juhendamisel nii hõrgud ribid kui suussulav rebitud sealiha.
Maitsvatele toitudele lisaks pakume ka mitmekülgset joogivalikut.
Iga meie külaline – nii suur kui väike – leiab kindlasti endale midagi meelepärast

Vaata rohkem