Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547601

Tööpakkumise number

547601

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
• Professionaalse ja meeldiva klienditeeninduse tagamine
• Töötamine kassas
• Kauba müügisaali toomine ja väljapanek vastavalt poe juhistele
• Müügisaali ja töökoha korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus klienditeeninduses ja/või müügi alal
• Postiiivne töösse ja klientidesse suhtumine
• Suurepärane meeskonnas töötaja
• Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
• Valmisolek töötama täiskohaga graafiku alusel
• Huvi moe ja riidekaupade vastu

Ettevõte pakub

• Stabiilset töökohta rahvusvahelises ettevõttes
• Konkurentsivõimelist töötasu
• Arendusvõimalust

Lisainfo

Jekaterina Vassiljeva
jekaterina.vassiljeva(at)dbhbaltics.com
NB! Vastame vaid valitud kandidaatidele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2018
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2018

Debenhams on rahvusvaheliselt tuntud Briti kaubamaja, mille alla kuulub 240 kauplust 28 riigis. Me pakume kvaliteetseid rõivaid tervele perele ning kodu tarbe- ja dekoratiivkaupu. Eesti ainus Debenhams asub Rocca Al Mare keskuses.