Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804118

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine tööülesanne  on profesionaalne klienditeenindus-  meeldiv ja avatud suhtlus kliendiga ja sobiva toote leidmine kliendile ning lisamüügi sooritamine.

Töö kassas

Kauba vastuvõtt, kauba paigutamine, kauba saatmine ja kauba väljapanek.

Töö laos

Ootused kandidaadile

  • Sobib töötada täiskoormusega; osakoormusega

  • Sa oled rõõmsameelne;

  • Sa oled avatud suhtleja;

  • Sa oled kohusetundlik;

  • Sul on huvi moe vastu;

  • Sa oled valmis tööks graafiku alusel (ka nädalavahetustel);

  • Sul on hea pingetaluvus ja oled valmis tegema füüsiliselt ja vaimselt väljakutsuvat tööd;

  • Oled valmis panustama meeskonnatöösse;

  • Konkurentsi võimelist ja motiveerivat töötasu (põhitasu+lisatasu)

  • Arengu- ja karjäärivõimalusi

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

  • Põhjalikku väljaõpet kohapeal

  • Paindlikku graafikut

Tööpakkumise number
#804118

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. september 2022
Kuulutus sisestati:
8. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem