Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180407

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aidata kliendil positiivse ja nõuandliku partnerina korraldada tema saadetise jõudmise soovitud lähtekohast soovitud sihtkohta. Vahenditeks võib olla nii lennu-, auto- kui meretransport.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev klientide teenindamise kogemus.
  • Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus.
  • Hea arvuti kasutamisoskus.
  • Kiire mõtlemis- ja kohanemisvõime.
  • Korrektsus, viisakus ja täpsus tööülesannete täitmisel.
  • Sõbralikkus ja aktiivsus.
  • Oskus tulla toime pingeliste olukordadega.

  • Huvitavat ja rahvusvahelist tööd ning enesetoestuse võimalust pidevalt arenevas logistikaettevõttes.
  • Positiivse suhtumisega nooruslikku ja särasilmset kollektiivi.
  • Rahvusvahelise suhtlemise võimalust.
  • Kaasaegseid töövahendeid.

Tööpakkumise number
#180407