Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118205

Tööpakkumise number

118205

Töö kirjeldus

Pakume tööd värskete marjade ja puuviljade müüjatele. Töö toimub erinevates Tallinna kaubanduskeskustes ning on graafikujärgne.
Klienditeenindaja töökohustusteks on toodete müük ja degusteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on vähemalt 16 aastat vana, hea suhtlemisoskusega ning positiivse ellusuhtumisega. Eelnev müügitöö kogemus ei ole vajalik.

Ettevõte pakub paindlikku töögraafikut, motiveerivat palka ning uusi väljakutseid nooruslikus kollektiivis.

Lisainfo

Kutsekoolide noortel võimalik sooritada ka erialast praktikat.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
6. august 2007
Brutopalk:
kuni 35 EEK tunnis

Marjade ost, jae- ja hulgimüük